fbpx

Toplantı-Sempozyum

Ulusal ve Uluslararası Obezite ve Metabolik Cerrahi Kongresi

Kongre sekreterliğini yürüttüğüm ‘ulusal ve uluslararası obezite ve metabolik cerrahi kongresini’ başarıyla gerçekleştirdik. 300 doktorun üzerinde katılımcıyla yaptığımız, yurtiçi ve yurtdışı konusunda ünlü doktorların konuşmacı olarak katıldığı ve canlı ameliyat yayınlarının yapıldığı bir kongre oldu.
Ev sahipliğini yaptığımız Akdeniz üniversite ameliyathanesinden 6 adet canlı ameliyat yaptık. Bunlardan bir ameliyat robotik olarak yapıldı. Bunları Belek Ela Quality Resort Hoteline canlı olarak 300 kişilik obezite cerrahisi yapan doktorlara izlettirme imkânı bulduk. Dünyaca ünlü Belçikalı Bruno Dillemans, Portekizli Ruhi Riberio, Carlos Vaz bu ameliyatları gerçekleştiren yabancı konuklarımız oldu.
Prof.Dr. Nurullah Bülbüller

Amsterdam EAES2016

Obezite ve Metabolik Cerrahi Platformu Video Sempozyumu

HESTOUREX Dünya Sağlık Spor Kongre ve Fuarı

  İleri laparoskopik cerrahi uygulamaları, obezite ve diabet cerrahisi, meme ve gastrointestinal sistem kanser cerrahisi ve robotik cerrahi ilgi alanlarını oluşturmaktadır.
  Özellikle obezite cerrahisinde ( sleeve gastrektomi ve gastrik by pass) Antalya’da,  gerçekleştirdiği 2000’in üzerinde vaka ile geniş ve başarılı seriye sahiptir. Aldığı eğitimle Da Vinci robotu kullanma sertifikasına sahip olup, robotik olarak bu ameliyatları da gerçekleştirmektedir.

  Adres
  Lara Anadolu Hastanesi
  +90 532 415 37 49
  +90 533 405 25 07