allurion logo

Allurion Mide Balonu hiçbir cerrahi müdahale olmadan yutulur ve midenizde şişerek yer kaplar. Bu şekilde tokluğunuzu artırarak kilo kaybına yardımcı olur. Gün boyunca tüketilen yiyeceklerin azalmasını sağlar. Daha hızlı ve rahat bir şekilde kilo verirsiniz.

bize ulasin

Header-Image
Anestezi Yok

Anestezi
yok!

Endoskopi Yok

Endoskopi
yok!

Ameliyat Yok

Ameliyat
yok!

İşlem Süresi 15 dakika

İşlem süresi
15 dakika!

Uzun Süreli Sonuçlar

Uzun süreli
Sonuçlar

Her Adımda Destek

Her adımda
destek!

Allurion Mide Balonu bir kapsül içerisinde yutulur.

Mideye yerleştirilip şişirildikten sonra ise açlık hissini kontrol altına almak amacıyla midede bir tokluk hissi yaratır. Geleneksel diyet yöntemlerinin çoğu açlık hissi sebebiyle başarısız olmaktadır. Artık gerçek sonuçlar elde etmek için tek yönteminiz ameliyat değil.

Bu balon oldukça güvenilir ve kalıcı olan bir yöntemdir. Doktorlar tarafından tavsiye edilen bu program 16 hafta gibi kısa bir süre içerisinde ortalama %10-15 kilo vermenizi sağlamanın yanı sıra 6 ay boyunca sağlıklı yaşam tarzı desteğini de beraberinde getirmektedir.

Allurion Program

Hemen şimdi randevu oluşturun, yaşam tarzınızı değiştirin.

    Allurion Mide Balonu

    Allurion Mide Balonu

    2009 yılında kurulan Allurion, Allurion Mide Balonu ve Zayıflama Programı ile dünya çapında binlerce kişiye sağlıklı bir hayat yolu çizmek için çalışıyor. İnsanları kendi sağlıklarının kontrolünü ellerine almaları ve kilo yönetiminde uzun süreli başarı sağlamaları konusunda cesaretlendiriyor. Allurion Mide Balonu ile danışanlarına tıbbi müdahalelerden uzak, kilo vermeyi ve sağlıklı yaşam alışkanlığı edinmeyi kalıcı hale getiren bir program sunuyor.

    whatsapp logo WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayınız.