Basın Haberleri - Antalya Obezite

Hem Tatil Hem Ameliyat

Mide küçültme ameliyatlarıyla tanınan AÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurullah Bülbüller, yurt dışından ve Türkiye’nin birçok ilinden yerli ve yabancı hastaların hem tatil hem de tedaviyi bir arada yapabilmek için Antalya’yı tercih ettiğini söyledi.

Obeziteyi yendi bebek sahibi oldu

Antalya’da yaşayan 27 yaşındaki okul öncesi öğretmeni Burçin Öğen Güner, 10 yıl önce 150 kiloyla girdiği tüp mide ameliyatının ardından bir yılda 80 kilo verdi. En büyük hayali olan evliliğini gerçekleştiren genç öğretmen, bir yıl önce de bebek sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.

Sağlık Turizmini Konuştular

ULUSLARARASI Antalya Sağlık Turizmi ve Eğitim Derneği (UASTED) üyeleri, kahvaltı toplantısında sağlık turizminin bugün ve yarınını konuştu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanlarından Hasan Subaşı’nın ev sahipliğini yaptığı toplantıya, Dernek Başkanı Dr. Mehmet Kanpolat, Prof. Dr. Selahattin Kumru, Prof. Dr. Nurullah Bülbüller, Prof. Dr. Üstün Osma, Prof. Dr. Fisun Toraman, Prof. Dr. Deniz Yılmaz ve Antalya’nın tanınmış işadamları katıldı.

Ünlü cerrah Prof. Dr. Nurullah Bülbüller, KKTC’li hastalarıyla buluştu:

“Kıbrıslı kardeşlerimiz de obezitede çaresiz değil”

Türkiye’nin tanınmış obezite cerrahlarından Prof. Dr. Nurullah Bülbüller, KKTC’li hastalarıyla Lefkoşa’da bir araya geldi. Obezite cerrahisinin uygulanma alanlarını da anlatan Bülbüller, “Kıbrıslı kardeşlerimiz de obezitede çaresiz değil. Evet bu bir ameliyat ve küçük de olsa riskleri var ama inanın, obez yaşamdan daha az riskli” diye konuştu.

Anne- kız ‘tüp mide’ ameliyatıyla toplam 86 kilo verdi

ANTALYA’da aşırı kilolarından kurtulmak için tüp mide ameliyatı olan 65 yaşındaki Rezzan Aşabay 3 yılda 40, kızı 34 yaşındaki Yeşim Otsuz ise 1 yılda 46 kilo verdi.
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurullah Bülbüller tarafından gerçekleştirilen tüp mide ameliyatı öncesi 120 kilogram olan Rezzan Aşabay 3 yılda 80, 101 kilo olan kızı Yeşim Otsuz ise 1 yılda 55 kiloya düştü. 3 yıl önce annesi Rezzan Aşabay’ın ‘tüp mide’ ameliyatından sonra kendisinin de 1 yıl önce aynı ameliyatı olduğunu söyleyen turizmci Yeşim Otsuz, evlendikten sonra hızla kilo aldığını, kiloların üst üste bindiğini, bir süre sonra da artık kilolarına ‘dur’ diyemez hale geldiğini belirtti.

Midesini küçülttüğü hastalarıyla buluştu

ANTALYA’da özel bir hastanede 6 yıl içinde 1000’e yakın obezite teşhisi konmuş hastaya tüp mide ameliyatı yapan Prof. Dr. Nurullah Bülbüller, hastalarıyla ‘Antalya Obezite Dayanışma Toplantısı’nda buluştu.
Atatürk Parkı içindeki Park Beyzade’de düzenlenen toplantıya çok sayıda hasta ve yakını katıldı.

İletişime Geçin - Antalya Obezite

Ekibimiz 24 saat içinde sizinle irtibat kuracaktır.

Adres

Güzeloba, Havaalanı Bulvarı, 2246. Sk. No:9, 07230 Muratpaşa/Antalya

Bizi Arayın

+90 533 405 25 07

Email Us

info@antalyaobezite.com

Antalya Obezite

Randevu
Alın!

Obezite Cerrahisi / Mide Balonu

Bilgi almak istediğiniz tedavi için iletişime geçebilirsiniz.